Wynajem Samochodów

Wynajem Samochodów Lotnisko Jasionka

TOPCARS wynajem samochodów Lotnisko Jasionka, wśród wielu oddziałów na terenie Polski obsługuje również teren ziemi podkarpackiej. Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Rzeszów – TOPCARS działa głównie na lotnisku w Jasionce. To bardzo dobre miejsce dla wszystkich podróżujących, którzy bezpośrednio na lotnisku chcą i mają możliwość wynajęcia samochodu. 

Wynajem samochodów Lotnisko Rzeszów  oferuje auta różnych modeli. Są to uznane marki światowe: Opel, Citroën, Ford, Skoda, Kia i inne. Oczywiście na życzenie Klienta są one dodatkowo wyposażone w takie elementy jak na przykład fotelik dla dziecka. 

Co ciekawe jesteśmy jedną z nielicznych firm tego typu w kraju, która nie pobiera kaucji, ani żadnych dodatkowych opłat za wynajem pojazdu. Już od kilku lat mamy atrakcyjne i przystępne ceny. Oczywiście proponujemy Państwu też ceny promocyjne, które można uzyskać przy stałej współpracy z nami w postaci kodów, bonów i kart rabatowych.

Koszty wynajmu TOPCARS

Wynajem Samochodów Lotnisko Jasionka

Wynajem samochodów Lotnisko Jasionka jest możliwy bez żadnych kosztów podstawienia lub odbioru samochodu. Ceny za wynajem pojazdów są niezwykle atrakcyjne. Dla przykładu wynajem pojazdu klasy A takiego jak Skoda Citigo lub Citroën C1 możliwy jest w cenie już od około 50 zł brutto/dobę. Wynajem takiego samochodu to koszt maksymalnie 89 zł brutto/dobę przy rezerwacji pojazdu na okres od 1 do 7 dni. Generalnie, w firmie obowiązuje zasada, że im dłuższy jest wynajem samochodu tym stawka dobowa jest niższa. 

TOPCARS oferuje również podstawienie i odbiór przed Rzeszów – Dworzec główny PKP. Cena za podstawienie lub odbiór przy wynajmie samochodu na okres do 3 dni wynosi 29 PLN. Od 4 dni wynajmu cena za tego rodzaju usługę równa się 0 PLN! 

Oczywiście, mogą Państwo wynająć każde auto w dowolnym okresie i w dowolnym czasie jeśli jest tylko one dostępne – rezerwacje należy składać z rozwagą i stosownym wyprzedzeniem. Zwrot pojazdu w innym oddziale również jest możliwy.

Warunki wynajmu

Jedyne warunki jakie musi spełnić Klient by wynająć samochód to: posiadanie prawa jazdy od minimum jednego roku, ukończone 21 lat oraz posiadanie własnej imiennej karty płatniczej.

Rezerwacja samochodów i kontakt z firmą

Oferujemy rezerwację samochodów Rzeszów przez formularz internetowy lub telefonicznie. Oczywiście, kontakt z naszą wypożyczalnią jest też możliwy telefonicznie, mailem, poprzez chat na naszej stronie, czy też facebook.

Cała nasza flota składa się z zadbanych i na bieżąco serwisowanych samochodów. Są bezpieczne i komfortowe. Nasze samochody zawsze dowiozą Państwa do wybranego celu, a w razie jakichkolwiek pytań lub problemów nasza infolinia jest czynna całodobowo.

Więcej informacji na stronie:

Wynajem Samochodów Lotnisko Jasionka